הקוקטיילים שיקפיאו אתכם (ואת החמסין…)

הקיץ מזמן כבר כאן ואיתו, כרגיל, מגיע החמסין. בעוד שמזגן הוא ללא ספק הדרך האפקטיבית להתמודד עם גלי החום, יש דרך נוספת והרבה יותר מהנה (והיי, למה לבחור כשאפשר לשלב) - קוקטיילים קפואים!

margarita

קוקטיילים קפואים – דווקא לגמרי משחק ילדים

אל חשש, אנחנו לא מסבכים אתכם כאן במדע הטילים של עולם הקוקטיילים. על אף הדעה הרווחת כי הכנתם דורשת הרבה עבודה, קוקטיילים קפואים לא מצריכים למעשה מאמץ רב יותר באופן משמעותי מאשר אלו שעוברים בשייקר. בעוד שפעם כשהזמנתם קוקטייל קפוא במסעדה, סביר להניח שהייתם “זוכים” למשקה מלא בסוכר, מיץ ורק איזשהו זכר מעורפל לאלכוהול – היום כבר בהחלט תקבלו דרינק איכותי וטעים. עם זאת, למה שלא תעשו זאת בעצמכם? (כך תוכלו להתרענן לכם גם באמצע היום…)

 

Ice Ice Baby

אז מה תצטרכו על מנת להכין את הקוקטיילים המהוללים האלו? נתחיל מהמובן מאליו – בלנדר, כמובן. מעבר לכך תזדקקו למשקה אלכוהולי (לדוגמא: וויסקי, וודקה, טקילה וכו’), ליקר, מיץ או פירות טריים, ואחרון חביב וחשוב ביותר – קרח. אם יש ברשותכם את כל אלו – אתם מסודרים, ויכולים להתחיל להזמין את החברים שלכם לערב בלתי נשכח (טוב, בואו נודה על האמת, אחרי כל הקוקטיילים האלו הוא דווקא יישכח מהר מאוד…).

 

היפים והאמיצים – הרביעייה הפותחת

End Of The Day  – הכניסו לבלנדר 30 מ”ל טקילה, 30 מ”ל קמפרי, 60 מ”ל לימונדה, 30 מ”ל סירופ ג’ינג’ר וקרח על פי גובה הנוזל, וערבלו היטב. בחרו כוס גדולה ככל שניתן, קשטו את שפתה בסוכר חום, מזגו את תכולת הבלנדר וסגרו בשוופס ג’ינג’ר אייל.

refreshing-orange-cocktail

 

Rum-Strawberry Frozen Glory –  הכניסו לבלנדר 30 מ”ל רום בהיר, 20 מ”ל מיץ לימון טרי, 30 מ”ל סירופ תות, 20 מ”ל טריפל סק, 5 תותים קפואים / טריים וקרח על פי גובה הנוזלים. ערבלו היטב, מזגו לכוס קוקטייל (בל) וסגרו עם שוופס ראשן. קשטו בתות שלם ופרח נענע על דופן הכוס.

strawberry-cocktail

 

מרגריטה קלאסית קפואה – הכניסו לבלנדר 45 מ”ל טקילה,15 מ”ל מיץ ליים / לימון, 30 מ”ל מי סוכר (יחס של 1:1), לימון מקולף שלם, 30 מ”ל שוופס ביטר למון וקרח על פי גובה הנוזל,  וערבלו היטב. לאחר מכן מזגו את תכולת הבלנדר לכוס מרגריטה, וקשטו עם פלח לימון.

margarita-cocktail

 

מוחיטו קפוא – הכניסו לבלנדר 50 מ”ל רום בהיר, 30 מ”ל מי סוכר, 15 מ”ל מיץ לימון טרי, 30 מ”ל שוופס טוניק, שפע עלי נענע וקרח על פי גובה הנוזל, ערבלו היטב ומזגו לכוס גדולה וגבוהה. קשטו בפירות יער ופרח נענע.

frozen-mojito-daquiri

 

אתם תראו שלא תוכלו להפסיק להכין את הקוקטיילים האלו, והם עומדים להפוך את הקיץ שלכם לקליל, צונן ובעיקר – מאוד מאוד שמח. לחיים!

הקוקטיילים שיקפיאו אתכם (ואת החמסין…) was last modified: September 3rd, 2017 by מערכת הבלוג