לחייך ולהרים כוסית לחיי הבגרות

יש דברים שמבינים רק אחרי גיל 30 ופתאום הכול הופך לפשוט יותר.
רוי גרין מביא לכם מספר תובנות מובנות אחרי שנים של התנצלות.

אם אתם עדיין מחפשים תירוצים לאיך אתם מתלבשים, מה אתם אומרים או לאיזו מוסיקה אתם מאזינים – הכתבה הזאת מיודעת לכם. אחרי 3 עשורים, רוי גרין מגיש 8 תובנות שיגרמו לכם לחייך ולהרים כוסית לחיי הבגרות.

הכי שכונה שיש

אחרי גיל 30 הבנתי שלרדת לסופר עם טרנינג מלא בשערות של החתולים שלי, זה לא כזה סיפור גדול. הרי ליאת השכנה גם ככה תרדוף אחרי שאשלם לה את ועד הבית, אז מה זה משנה מה אני לובש?

ראיון עבודה

מה לובשים? מה אומרים? להגיע בזמן או לתת להם להמתין קצת? שיחשבו שאני מבוקש… לבוא מגולח? ללבוש חליפה או לבוא קז’ואל? די!! אחרי גיל 30 הבנתי שמה שאני מביא איתי זה מספיק לגמרי בשבילי (בשבילי!)

 shutterstock_279246548

דייטינג

אחרי גיל 30 נפל לי האסימון שזה ממש לא משנה מה אני לובש לדייט או אם התגלחתי אתמול, החיוך שלי זה כל מה שדרוש ואם לא מתאים לה (או לו) אז זה פשוט לא מתאים (פשוט הא?)

מיוזיק

מת על מוסיקה! בעבודה, בבית כשאני מנקה או סתם כשאני הולך עם האוזניות ברחוב… אבל אחרי גיל 30 פתאום הבנתי שלשמוע דיסק של “בקסטריט בויז” באוטו בפול-ווליום ולצווח מבלי להתבייש את כל המילים של GET DOWN, זה ממש לא מביך ושזה נורא מיותר לצפות בהתרגשות בפרסי המוסיקה של MTV כדי לראות אם השיר של ביונסה הגיע למקום הראשון או מה היא לבשה לטקס.

פריזורה

אחרי גיל 30 הבנתי שזה בזבוז זמן להתייעץ עם הספר על ה”לוק” הכי עכשווי ולשלם לו 100 ₪ רק כדי להיראות בדיוק כמו כולם. אם אתם שואלים אותי, זה בסדר גמור פשוט להעביר מכונת תספורות על הראש ולקוות לטוב… מקסימום נעשה קרחת.

shutterstock_347032319

אמא הו אמא

אחרי גיל 30 מבינים שזה בסדר גמור לומר לאמא “לא, אני לא מגיע בשישי כי יש לי תכניות” למרות שאני יודע שהיא תעשה לי מצפון על זה עד שבוע הבא, כשהיא תעלה שוב את אותה השאלה (אין על אמא…)

זוכרים שפעם…

להתחיל משפט ב-”זוכרים שפעם…” זו זכות חברים, לא מבוכה! תראו לי ילד שמסוגל לומר שהוא היה פה כשהאינטרנט רק התחיל, שהוא יודע מה זה “אטרי” או שיש לו מושג על הקשר הקוסמי בין קסטה לעיפרון! הלו, אנחנו אבות היסוד, בל נשכח!

לילה טוב –

אם פעם לא הייתי מעז ללכת לישון לפני חצות, אחרי גיל 30 פתאום הבנתי שללכת לישון מוקדם זו אשכרה פריבילגיה שאני לא צריך להתנצל עליה, הרי בגיל 20 לא ממש הייתה לי עבודה לקום אליה למחרת.

אני יכול עוד להמשיך בלי סוף אבל עזבו אותי, שבת עכשיו והחתולים שלי כבר מייללים שאני לא נותן להם תשומת לב אז ברשותכם או לא, אסיים במשפט שפעם מישהו אמר לי: “התפקיד של הקמטים ליד העין נועדו להזכיר לך מה עברת כדי לחייך”.

כן, אחרי גיל 30 אני בחרתי להפסיק לחשוב 7 פעמים על כל דבר ופשוט להיות…
איזה כיף פשוט להיות, הא?
צ’ירס!

לחייך ולהרים כוסית לחיי הבגרות was last modified: June 21st, 2017 by רוי גרין