משחקים – לא רק לילדים

מרגישים שמיציתם את הבר השכונתי, ומחפשים לרענן קצת את הערבים שלכם? יש לנו את התשובה עבורכם: ערב משחקים בנוחיות הסלון. כך תהפכו את המסיבה הביתית שלכם למפתיעה, מרגשת ומהנה במיוחד!

 

חוגגים כאילו אנחנו ב-99′? לא ממש…

עם השנים חיי הלילה הופכים להיות פחות מפתים. אם פעם היינו עושים סבב ברים בערב אחד, וחוזרים הביתה מותשים בזריחה, הרי שהיום הבילוי מסתכם בביקור קצר בבר השכונתי (ובכלל, גילינו שהרבה יותר כיף לשבת לקפה של בוקר באיזה מקום מפנק, מאשר לנשום אוויר סיגריות בבר מחניק). מצד שני, בהיעדר מקום הבילוי המושלם, למה לא ליצור אותו בעצמנו?

 

מקום המפלט – מקום הבילוי

כמה פעמים עמדתם לצאת וחשבתם לעצמכם “הייתי מוכן לשלם עכשיו בשביל להישאר בבית”? הבית הוא המפלט שלנו, המקום שמאורגן בדיוק כמו שבחרנו, והמקום שכשחוזרים אליו בסוף היום אפשר סוף סוף לנשום לרווחה. אז למה לא להפוך אותו למקום הבילוי? אל תתבלבלו, אנחנו ממש לא מתכוונים לרביצה משמימה מול הטלוויזיה, אלא להזמין חברים, לפתוח בקבוק יין טוב ולשחק.

 

 

ערב ביתי – לא מה שחשבתם

העובדה שלערב יש נושא מוגדר כמובן לא אומרת שחייבים לוותר על הסמול טוק, הפטפוט וההתעדכנות, אבל כן אומרת שלפגישה יהיה גם תוכן וערך מוסף – כאלו שמעודדים את היצירתיות שלכם, כאלו שמרוקנים את הראש לחלוטין ומאפשרים לכם פשוט ליהנות באופן הטבעי ביותר. לפעמים אולד סקול זה פשוט יותר טוב…

 

It’s All Fun & Games

חשוב לציין כי האפשרויות הן אינסופיות והבחירה בעיקר תלויה בכם: כמה אתם רוצים להשקיע? האם אתם רוצים לקנות משחקים מוכנים? האם בא לכם לכם לנסות להכין משחק מושקע? או שתלכו על אלו שמצריכים מכם מעט מאוד? כך או כך, בשילוב עם דרינק וחברה טובה – אנחנו יכולים להבטיח לכם שערבי המשחקים האלו עומדים להפוך לדבר קבוע בחייכם.

 

אז מה בתפריט? חמשת המשחקים המומלצים ביותר

  • פינג פונג שירה – מתחלקים לשתי קבוצות, והקבוצה הפותחת שרה שורה משיר (עדיף מהפזמון). על הקבוצה השנייה לחשוב על שיר אחר, בו מופיעה אחת מהמילים מהשיר הקודם. משחק מצחיק במיוחד (בעיקר כשהמשתתפים רחוקים מלהיות זמרים), שמצריך רק דרינק אומץ לפני שמתחילים.
  • שריידס – משחק ניחושים של מילה או ביטוי. מכינים פתקי מילים / ביטויים, מניחים אותם הפוכים בסלסילה וכל אחד בוחר פתק. מתחלקים לקבוצות, ובתורות עולים ומנסים לתאר את המילה ללא שימוש בדיבור, כאשר הקבוצה שמנחשת נכון זוכה בנקודה.
  • 2 אמיתות ושקר – עושים סבב בו כל אחד מספר שלושה סיפורים על עצמו, כאשר כפי שניתן להסיק מהשם – שניים מהם נכונים ואחד שקרי, ועל הקבוצה לנחש מה נכון ומה לא. מאתגר (ומצחיק) אף יותר אם כל הנוכחים מכירים אחד את השני.
  • דברים – לפי סבב, כל אחד נותן הצהרה שנוגעת ל”דברים”. לדוגמא: דברים שמביכים אתכם. כל אחד מהמשתתפים כותב על פתק את הדברים שמביכים אותו, לאחר מכן התשובות נאספות ונקראות בקול, ועל המשתתפים לנחש מי כתב כל פתק.
  • אמת או חובה – כשמדובר במשחק שהוא בגדר קלאסיקה, לא צריך להסתפק רק בזכרונות נוסטלגיים! אמת או חובה הוא נצחי ולא רק שמתאים לכל גיל, הוא הרבה יותר משעשע כאשר משוחק על ידי מבוגרים (אשר צעירים בנפשם, כמובן). אז קדימה, סובבו את הבקבוק, אתם זוכרים את ההמשך…

 

 

טיפ אחרון לפרידה: כל משחק יכול לזכות בשדרוג משמעותי אם הופכים אותו למשחק שתייה, כאשר על המפסיד לשתות צ’ייסר (אם זה ההפסד, מי רוצה לנצח?).  עכשיו כשאתם יודעים שזה קליל ומוצלח, זה הזמן שלכם לארגן מסיבת משחקים בלתי נשכחת אצלכם בסלון!

משחקים – לא רק לילדים was last modified: October 5th, 2017 by מערכת הבלוג