הגאדג׳טים שיהפכו כל שגרה לחוויה

לנהל שיחה, לצלם עם הסמארטפון או להיסחב עם המזוודה - כולנו מכירים את הפעולות השגרתיות הללו ולא תמיד מייחסים להם את החשיבות הראויה. אספנו עבורכם כמה מהגאדג׳טים הלוהטים של השנה, כדי להזכיר שכל דבר שעושים, אפשר לעשות בסטייל.

1. הלייטפון (Light Phone)

כולנו מכורים. זה ידוע. קמים בבוקר אל הסמארטפון, בודקים התראות, מצלמים תמונות, שולחים הודעות, נכנסים לפייסבוק, משתעשעים באפליקציות… חישבו כמה זמן מהחיים שלכם אתם מבזבזים על התעסקות בתכנים שלא בהכרח מעניינים אתכם. הזמן הזה, גבירותיי ורבותיי, לא יחזור. בדיוק בשביל זה הומצא ה״לייט-פון״ (Light Phone).

המכשיר החדש הוא פרי יצירתם של ג׳ו הוליהר (Joe Hollier) וקאיווי טאנג (Kawiei Tang), אשר מאמינים כי חוויה אמיתית משמעותה להיות נוכח (עמוק, תודו). לכן, הם החליטו להמציא סוג של אנטי-תזה לסמארטפונים המוכרים, ופיתחו את הלייטפון המינימליסטי במסגרת פרויקט חממה של גוגל שנערך בניו יורק. לא, לא תתפסו איתו פוקימונים או תעלו תמונות לאינסטגרם, הלייטפון חוזר עשור אחורה בטכנולוגיה ומציע למשתמשיו לבצע שיחות בלבד. המומים? מבולבלים? זה הזמן לגלות שבכל זאת יש למכשיר כמה יתרונות משמעותיים: הוא עולה 100 דולר בלבד, חיי הסוללה שלו מוערכים בכ-20 ימים לאחר הטענה מלאה וגודלו כגודל כרטיס האשראי שלכם (בלי הריבית). אם חיפשתם דרך לחזור למקורות – זו כנראה היעילה ביותר. הזדמנות טובה לקחת שליטה על ההתמכרות הגדולה ביותר של המאה ה-21.

מחיר: 100 דולר (381 ש״ח)

אתר: http://www.thelightphone.com/#thelightphone

 

2. מזוודה-קורקינט

הגאדג׳ט הבא נשמע כמו משהו שראיתם בסרט לפני 15 שנה וחלמתם שיגיע היום ומישהו באמת ימציא אותו. ובכן, היום הזה הגיע. מדובר במזוודה לכל דבר, אשר בלחיצת כפתור הופכת לקורקינט. גם אם אתם לא אנשי עסקים מפונקים שנוסעים לחו״ל מדי שבוע, אתם לגמרי הולכים ליהנות מזה. מי אמר שאתם צריכים לסחוב את המזוודה, ולא הפוך?

 

המוצר נקרא Micro Luggage Scooter, הוא עוצב על ידי חברת עיצוב והנדסה שוויצרית ומאושר לשימוש בכל חברות התעופה כמזוודה שניתן לעלות איתה למטוס. המזוודה מכילה כ-26 ליטר לאחסון הדברים שלכם ואפילו מתקפלת בצורה פשוטה ונוחה. אם אתם לא רוצים להשתמש בקורקינט, תוכלו תמיד להשתמש בה כמזוודה רגילה. השלב הבא – מסלולים מיוחדים לקורקינטים בדיוטי פרי איתם יבואו, כמובן, גם הדו”חות.

מחיר: 300 פאונד (1530 ש״ח)

אתר: http://www.micro-scooters.co.uk/micro-3in1-luggage-scooter-2.html

 

3. אוזניה מתרגמת

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם בחופשה בחו״ל, אף אחד מסביבכם לא מדבר אנגלית, ואתם חייבים לדעת איזה קו של הרכבת התחתית לקחת ליעד שלכם. איזה באסה שלא למדתם צרפתית, גרמנית, שבדית או בעצם – כל שפה אחרת. איזה באסה שלא סחבתם איתכם את המילון. ובכן, זה הזמן לגאדג׳ט שיציל אתכם מלהיתקע במקום לא מוכר או להתחיל לדבר עם הידיים כמו שאתם כל כך אוהבים – אוזניות פיילוט.

 

המוצר החדש נחשף לעולם בחודש יוני השנה, ומציע לנו את היכולת לתקשר עם האדם שנמצא לידנו, גם אם הוא אינו דובר את השפה שלנו. מדובר באוזניות אלחוטיות הפועלות על סוללות, וכוללות מיקרופון ומנגנון תקשורת מיוחד המתחבר לסמארטפון (לא זמן טוב להשתמש באנטי סמארטפון מסעיף 1). כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את שפות הדיבור של משתתפי השיחה, להרכיב את האוזניות ו… להתחיל ללרלר.

מחיר: 249 דולר (950 ש״ח)

אתר: www.waverlylabs.com

 

 

זה הכל בינתיים. רצינו להמליץ לכם גם על ספל שמכין את הקפה עבורכם וגם שוטף את עצמו… אבל יש גבול לעצלנות. אולי בפעם הבאה… תיהנו!

 

הגאדג׳טים שיהפכו כל שגרה לחוויה was last modified: May 3rd, 2018 by מערכת הבלוג